Pozvánka na Jobs Dev 2017

Autorem pozvánky je Honza Hlaváč / Ošklivý Sup

Dobrý den všem čtenářům,
rozhodl jsem se připravit pro programátory veletrh práce. Inspirovala mne k tomu podobná aktivita firem na většině konferencí, opětovaný zájem ze strany jejich návštěvníků a moje osobní zkušenost s hledáním práce a získáváním kontaktů. Myslím si, že každý, koho zajímá jeho kariérní i profesní rozvoj, dokáže využít a zhodnotit příležitosti z veletrhu ve svůj prospěch.

Veletrh se uskuteční v Praze v sobotu 8. 4. na Fakultě architektury ČVUT v Dejvicích.

Hlavním cílem veletrhu je, aby byl přínosný pro jeho návštěvníky, tedy pro vás. Jak toho chci dosáhnout, jsem shrnul do pěti bodů:

  1. V rámci veletrhu za vás seženu mnoho zajímavých firem, ke kterým se jako jednotlivci budete těžko dostávat. Můžete tak na veletrhu jednoduše oslovit přímo lidi z těchto firem za jediný den. Díky tomu nejen zjistíte, zda o vás mají zájem, ale i jaká je firemní kultura a zda by vám sedli lidé v týmu. Firem by na veletrhu mělo být 100 až 200 a půjde vždy jen o přímé zaměstnavatele. Na veletrhu nebudou vystavovat žádné personální agentury.

  2. Veletrh má ambice dostat velké množství programátorů na jedno místo (kapacita je 2 500 lidí). Budete tak mít možnost navázat kontakty s dalšími lidmi z vašeho oboru a dostatek času na networking. To platí i pro méně početné programátorské komunity, které se taktéž na akci pokusíme nalákat.

  3. Aby byl veletrh ještě přínosnější, bude doprovázen bohatým programem přednášek. Pro hlavní programovací jazyky plánujeme vždy několik přednášek pro každý jazyk. K tomu bude ještě velké množství jednotlivých přednášek nebo workshopů pro méně časté jazyky nebo obory (Ruby, Hadoop, atd.). Na své si přijdou samozřejmě i herní vývojáři nebo programátoři mobilních aplikací.

  4. Další ambice veletrhu je pro vás připravit několik velkých soutěží v programování o ceny (cílem je do každé soutěže zajistit výhru 100 000 Kč). Pro každý hlavní jazyk bude jedna soutěž (tedy asi 5–7 velkých soutěží). Kromě nich budete moci u každé prezentující se firmy soutěžit o menší hmotnou cenu do 10 000 Kč (telefon, tablet, hardware, licence,…).

  5. Samozřejmostí je pak hromada novinek, které na veletrh s sebou firmy přinesou a které si zde budete moci vyzkoušet či osahat.

Oslovuji vás, protože se aktuálně snažím ověřit zájem z vaší strany – programátorů. Proto pokud vás taková akce zajímá, můžete se na webu jobsdev.cz registrovat a také mi v registračním formuláři dát tipy, co by na veletrhu ještě mohlo být a v čem je pro vás zajímavý. Na základě počtu předběžných registrací budu moci lépe celou akci připravit, proto pokud vás veletrh zajímá, zaregistrujte se už teď. Registrace (celá účast) je samozřejmě zcela zdarma.

Budu moc rád i za jakoukoliv další podporu z vaší strany a šíření informace o veletrhu (FB, TW, Linkedin, blogy,..). Pomůžete mi tak dostat na veletrh další programátory a budete tak moci navázat více kontaktů nebo vyslechnout více přednášek.

Pokud jste členy nějaké programátorské komunity a zajímala by vás spolupráce s veletrhem, napište mi na admin@jobsdev.cz. Mohu vám zajistit na veletrhu prostor pro workshop, přednášku nebo třeba stánek k propagaci vaší komunity.

Pro aktuální informace sledujte web jobsdev.cz nebo Twitter @jobsdevcz či tady FB stránku.

Díky a pěkný den, Honza Hlaváč.

To je všechno. Líbil se vám článek a chcete se dozvědět, až vyjde další?

Sledujte:

 

Připomínky mi pište do komentářů ↓

Chrome Dev Summit 2014

Chrome Dev Summit 2014

Výběr zajímavostí z Chrome Dev Summit.

WebExpo 2015

WebExpo 2015

O víkendu proběhl již 8. ročník webové konference WebExpo. Co jsem se tam dozvěděl?

Chrome Dev Summit 2015

Chrome Dev Summit 2015

Výběr zajímavostí z konference Chrome Dev Summit 2015.

Zúčastněte se online konference Frontendisti.cz

Zúčastněte se online konference Frontendisti.cz

V sobotu 29. 5. 2021 od 10.00 do 16.30 bude česká online konference o webovém frontendu.

Komentáře